אביזרים לחדרי שירותים

אחת הפינות החשובות ביותר – בבית, במבנה ציבור, במקום עבודה, בבית עסק, במפעל, בבית מלון ולמעשה... בכל מקום, הוא חדר השירותים.  אביזרים לחדרי שירותים הוא אחד הגורמים המשפיעים ביותר על נוחות השימוש בשירותים, יכולים להעביר מסר של יוקרה ושל חשיבה על המשתמשים או להעביר מסר של פשטות בסיסית. אביזרים לחדרי שירותים מסייע בשמירה על ההיגיינה במקום ומספק פתרונות מגוונים לשיפור איכות החיים של המשתמשים בחדר השירותים.

 

אביזרים לחדרי שירותים – לא מתפשרים על איכות ושירות

במיוחד בשוק המוסדי, בחדרי שירותים ציבוריים המשרתים מאות ואלפי אנשים ביום, אסור להתפשר על איכות מוצרי האביזרים לחדרי שירותים. בלאי, חלודה, שבירה, תפקוד לא תקין, עלולים להפוך את חדרי השירותים למוקד בעייתי ולשדר לציבור המשתמשים בהם את המסר הלא נכון. רק אביזרים איכותיים לחדרי שירותים, המיוצר על פי תקני האיכות המחמירים ביותר, יאפשר לשמור על תחזוקת המקום בקלות, בראש שקט וללא חשש מתקלות שונות.

 

מגוון אביזרים לחדרי שירותים

גלניר מספקת מגוון עצום של אביזרים לחדרי שירותים ליצירת אווירה נעימה והגיינית ושומרת על איכות ללא תחרות.

 

בין מוצרינו:

  • מתקני נייר טואלט.
  • מתקני מגבות בגליל או מתקן למגבות ידיים צץ-רץ.
  • מתקנים לסבון נוזלי.
  • מתקני נייר כיסוי לאסלה.
  • מערכות בישום וניטרול ריחות אוטומטיות
  • פחים ומאפרות נירוסטה
  • מאחזי נכים מנירוסטה 

בגלניר מספקים גם פתרונות אישיים של אביזרים לחדרי שירותים, בהתאמה לצרכי הלקוח.

 

אביזרים לחדרי שירותים של גלניר

חברת גלניר משווקת מוצרי אבזור לחדרי שירותים לשוק המוסדי ,תוך הקפדה על איכות בלתי מתפשרת ומספקת מגוון רחב של פתרונות בתחום הניקיון והאחזקה לעסקים, מפעלים, אנשי אחזקה ואנשי רכש המבקשים ליהנות ממוצרי אביזרים לחדרי שירותים באיכות מעולה וברמת ייצור מוקפדת. חברת גלניר נודעת בשירות הלקוחות המעולה ובאמינות המהווה ערך עליון בחברה, תוך ביסוס מוניטין מקצועי בתחום אביזרים לחדרי שירותים שהופך את חברת גלניר לפתרון הטוב ביותר בתחום.