אודות חברת גלניר

חברת גלניר מתמחה בייצור בשיווק ובהפצה של מוצרים בתחום הניקיון והאחזקה לשוק המוסדי, הציבורי ובין היתר למשרדים, לחברות היי-טק, מפעלים, קיבוצים, בתי מלון, בתי אבות, מוסדות חינוך ומכללות. לחברת גלניר מפעל ייצור למוצרי נייר המותאמים לשוק המוסדי ומאפשרים ליהנות ממוצרים איכותיים, עמידים ויעילים במיוחד לכל מטרה ולכל צורך.

חברת גלניר מציעה מפרט מוצרים גבוה במיוחד, הכולל:

  • מוצרי נייר שונים כגון מגבות מקופלות צץ-רץ, מגבות ידיים בגליל, נייר טואלט, נייר סופג תעשייתי ועוד.
  • מתקנים ואבזור לחדרי שירותים.
  • שקיות ניילון ואשפתונים מסוגים שונים.
  • כלים חד פעמיים.

חברת גלניר מספקת פתרונות היגיינה מובילים. לחברתנו ניסיון רב בעבודה צמודה ושוטפת עם מנהלי בניינים ומוסדות ציבוריים רבים.
הניסיון והידע של חברתנו מהווים יתרון עצום ללקוחותינו, אנחנו מעניקים שירותי יעוץ והכוונה בהתאמת חבילת מוצרי היגיינה המעניקים פתרון כולל לבעיות הניקיון, חסכון מוכח בעלויות ויעילות מקסימלית, כל זאת ללא כל התחייבות של הלקוח כלפיי הספק ברכישת מוצרים בלעדיים. כמו כן, כל המוצרים המוצרים ומתקניי אבזור חדריי השירותים שלנו הם אוניברסליים.

חברת גלניר משקיעה משאבים רבים על מנת לאפשר ללקוחותיה נגישות למיטב התוצרת הישראלית כחול-לבן, תוך עמידה בתקנים המחמירים ביותר ושמירה על מחירים תחרותיים ונוחים.

חברת גלניר מעמידה את שירות הלקוחות בראש מעיניה ומשקיעה בטיפוח נציגי מכירות מקצועיים ומיומנים למתן שירות מעולה ופתרון כל בעיה או צורך במהירות ובאדיבות.
דגש מיוחד משקיעה חברת גלניר במענה זריז במיוחד לכל פנייה, בידיעה שבידיה היכולת להכריע ולהשפיע על איכות החיים בעסק או במוסד זאת תוך שמירה על דרישות הבטיחות, תוך הקפדה על אמינות מוחלטת ושקיפות מלאה מול הלקוח.

תגיות: חברות מוצרי ניקיון, חברה לחומרי ניקוי, חברות חומרי ניקוי, חברת חומרי ניקוי

אודות חברת גלניר