מוצרי נייר מהווים חלק משגרת היום-יום שלנו ובוודאי יש להם חלק נכבד מן הרכישות בשוק המוסדי. השימוש במוצרי נייר מלווה אותנו במטבח, באמבטיה ובחדרי השירותים. מוצרי נייר הם חלק משגרת הניקיון שלנו ומשמשים לניגוב, לניקוי ולספיגה בכל מקום ולכל צורך. אנחנו כל כך רגילים לעשות שימוש במוצרי נייר כדבר שבשגרה, שאנחנו פעמים רבות אפילו לא נותנים את הדעת על החשיבות שלהם ועל הנחיצות הרבה של מוצרי נייר בחיינו. קיימים סוגים רבים של מוצרי נייר במגוון רחב של אפשרויות ולשימושים רבים ושונים. 

 

איכות מוצרי נייר – האיכות שעושה את ההבדל

איכות מוצרי הנייר היא אחד הדברים שיכולים לשפר לנו משמעותית את איכות החיים. מוצרי נייר באיכות גבוהה יעשו את העבודה בקלות, ימלאו את המוטל עליהם ויאפשרו לנקות, לנגב או לספוג ביעילות רבה תוך חיסכון משמעותי ומבלי לבזבז את מוצרי הנייר לשווא. מוצרי נייר באיכות טובה מנקים ללא מאמץ, סופגים מבלי להתפרק, נותנים הרגשה נעימה בבואם במגע עם העור ומצליחים להעביר חווית לקוח טובה.

בנוסף, לאיכות מוצרי הנייר יש משמעות גם לחסכון משמעותי בעלויות : מהירות וכושר הספיגה הגבוהים מביאים לצריכה קטנה יותר בכל שימוש וכך להוזלה ניכרת של הוצאות הנייר לעסק .

 

סוגים שונים של מוצרי נייר – להתאמה מושלמת לכל צורך

גלניר משווקת מגוון עצום של מוצרי נייר תוך שמירה על איכות גבוהה ורמת יצור מוקפדת. כל המוצרים מיוצרים בישראל.

 

מוצרי הנייר שלנו:

  • מגבות נייר מקופלות צץ-רץ מסדרת   "טופז " .
  • סוגיי  נייר טואלט :  פטנט ,קומפקט ,גלילי ג'מבו ונייר טואלט בשיטת צץ רץ
  • מגבות נייר  בגליל לשימוש תעשייתי ולשוק המוסדי.
  • נייר אסלה .
  • מוצרי נייר של גלניר – מוצרים כחול לבן

חברת גלניר מייצרת ומשווקת מוצרי נייר כחול לבן איכותיים במיוחד לשוק המוסדי והפרטי ומספקת מגוון רחב של פתרונות בתחום הניקיון והאחזקה לעסקים, מפעלים, אנשי אחזקה ואנשי רכש המבקשים ליהנות ממוצרי נייר באיכות מעולה וברמת ייצור מוקפדת. חברת גלניר מצטיינת בשירות לקוחות ובאמינות ללא תחרות, תוך ביסוס מוניטין מקצועי בתחום מוצרי הנייר שהופך את חברת גלניר לפתרון הטוב ביותר בתחום מוצרי הנייר.