איך בוחרים חברות מוצרי ניקיון?


חברות מוצרי ניקיוןניקיון הוא חלק חשוב בפעילות השוטפת של כל עסק, מוסד או משק בית. כאשר מדובר על מוסדות בהיקפים גדולים עולה הצורך באספקת חומרי ניקיון על בסיס שוטף, באופן מותאם, מקצועי ואיכותי. במאמר הבא נסביר כיצד לבחור חברת חומרי ניקוי.

חברת מוצרי ניקיון – רק עם המוצר הנכון

כאשר מדובר על בחירת חברות חומרי ניקוי הפרמטר החשוב ביותר הוא כמובן המוצר אותו הם מספקים. באופן ספציפי יותר, חשוב לשים דגש על מגוון ואיכות: מגוון של חומרי ניקוי אשר מאפשרים ניקוי יסודי ומקצועי של כל סוגי המשטחים והחללים הנדרשים, ואיכות אשר באה לידי ביטוי בחומרי ניקיון אשר עומדים בתקני ייצור מחמירים, ידידותיים למשתמש ולא נושאים סכנות בריאותיות.

מכאן ניתן להבין שאין בחירה בלי דגימה וסקירה מקיפה של חומרי הניקוי. ניקיון הוא הפעולה הראשונה בחשיבותה בכל מוסד, לא משנה מה הוא מייצר או במה הוא עוסק ועל כן חשוב לבחור בחברה מקצועית המשווקת מוצרים איכותיים ומותאמים לכל סוגי הניקיון.

הקשר הוא המסר

עוד פרמטר חשוב לבחירה מעולה הוא מידת הזמינות והייצוגיות של חברת האספקה. שיקול זה מקבל משנה תוקף כאשר עוסקים במוסד גדול עם דרישות רבות הנוגעות לניקיון, מכיוון שאז עולה הצורך בהתאם באספקה יותר דינמית אשר עונה על צרכים ספציפיים יותר.

לכן כאשר באים לסגור עסקה עם חברת חומרי ניקוי חשוב להבין כמה נציגי המכירות שלה אדיבים ויודעים למלא את רצונות הלקוח במהירות, מקצועיות ושיטתיות. חברה טובה היא חברה שתדע לתת אספקה איכותית שנותנת מענה לכל אתגר בתחום הניקוי, לא משנה כמה הוא מורכב או ספציפי.

מעודדים את התעשייה המקומית

שיקול נוסף שעשוי לקרוץ למוסדות רבים (במיוחד אם מדובר בעמותות, משרדים ממשלתיים או ארגונים אחרים עם זיקה אידיאולוגית כלשהי) הוא בחירה בחברה שמייצרת תוצרת כחול לבן, בשביל לתמוך בתעשייה המקומית ולפרנס עובדים ישראלים.

מבין ההיצע הקיים של חברות מוצרי ניקיון, גלניר היא חברה שעונה על כל התשובות הנכונות בשיקולים שהצגנו – אספקה איכותית שעומדת בכל התקנים, תוצרת כחול לבן, קשר מקצועי ואנושי, ובנוסף מחירים תחרותיים ומתאימים לכל מוסד ועסק.